برندگان قرعه کشی کمپین " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو " راهی روسیه شدند
۲۵ام خرداد ۱۳۹۷ ماشین و خودرو

برندگان قرعه کشی کمپین

به گزارش پروفسور استون ، در آستانه بازی تیم های فوتبال ملی ایرانمراکش، برندگان قرعه کشی کمپینهیجان جام جهانی با مدیران خودروطی یک تور ورزشسسیاحتی صبح امروز عازم روسیه شدند.

 صبح امروز برندگان خوش شانس کمپینهیجان جام جهانی با مدیران خودروکه با خرید خودرو ۳۱۵ و برنده شدن در قرعه کشی شانس دیدن مسابقه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را پیدا کرده بودند راهی شهر سنپترزبورگ شدند

صبح امروز جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ این نفرات از شهرهای مختلف ایران گرد هم آمدند و در قالب یک تور ورزشیسیاحتی سفر خود را از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران آغاز کردند و با پرواز ترکیش ایر عازم شهر برگزاری دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان یعنی سنپترزبورگ شدند. این نفرات بعد از حضور در شهر سنپترزبورگ و استادیوم بازی را از نزدیک تماشا خواهند کرد. این سفر با بازدید از جاذبه های دیدنی شهرهای سن پترزبورگ و مسکو ادامه خواهد داشت و همچنین بازدیدی از شو روم محصولات چری در مسکو نیز صورت داده خواهد شد.

شرکت مدیران خودرو طی سال های اخیر با فعالیت در حوزه ارتباط با مشتری و کلوپ هواداران جایگاه برندینگ و رضایت مندی مشتریان خود را ارتقاء داده و سعی دارد با حفظ ارتباط با مشتری شکل جدید از تعامل با مشتریان را در حوزه خودرویی کشور اجراء نماید.


مطالب پیشنهادی