آفریقایی‌ها سدان‌های فولکس‌واگن را نمی‌پسندند
۲۳ام خرداد ۱۳۹۷ ماشین و خودرو

گفته می‌شود سدان کاملا جدید مبتنی‌بر پولو فعلا در آمریکای‌لاتین باقی خواهد ماند. باعرضه نسل ششم هاچ‌بک فولکس‌واگن‌پولو در آفریقای‌جنوبی، فولکس‌واگن پولو Vivo قدیمی متوقف شد.

به گزارش «اخبار خودرو»،فولکس‌واگن Virtus به‌سرعت پس از نسل ششم فولکس‌واگن پولو عرضه شد و درواقع همان هاچ‌بکی است که براساس آن ساخته‌شده است. گفته می‌شود سدان کاملا جدید مبتنی‌بر پولو فعلا در آمریکای‌لاتین باقی خواهد ماند. باعرضه نسل ششم هاچ‌بک فولکس‌واگن‌پولو در آفریقای‌جنوبی، فولکس‌واگن پولو Vivo قدیمی متوقف شد و نسل پنجم فولکس‌واگن پولو به‌عنوان پولو Vivo جدید در آفریقای‌جنوبی عرضه شد. فولکس‌واگن در آفریقای‌جنوبی هیچ برنامه‌ای برای عرضه سدان پولو مبتنی‌بر پلت‌فرم MQB A0 ندارد.
این خودروساز اعلام کرده است، کلاس سدان‌ها به‌سرعت اهمیت خود را از دست می‌دهد چراکه مشتریان به سمت خودروهای شاسی‌بلند تمایل بیشتری دارند. در مقابل، این خودروساز در آینده تعدادی خودروی شاسی‌بلند در این منطقه عرضه خواهد کرد. گمان نمی‌رود فولکس‌واگن Virtus تا سال ۲۰۲۲ در هند به تولید برسد و این خودرو فقط در آمریکای‌لاتین به فروش خواهد رسید.مطالب پیشنهادی