توضيح کتايون رياحي درباره اتفاقات «دورهمي»
۲۰ام اسفند ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

کتايون رياحي که قرار بود ۱۷ اسفند با حضور وي برنامه «دورهمي» پخش شود از جزييات اين برنامه گفت و اينکه سخنانش انتقادي بوده است.

کتايون رياحي درباره حضورش در برنامه «دورهمي» و خلف وعده پخش برنامه و اينکه فقط به دليل ويژه برنامه ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر به شبکه نسيم رفته بود، بيان کرد: زماني که از من براي حضور در برنامه دعوت شد از وضعيت جسماني خوبي برخوردار نبودم و از طرفي تمايلي هم نداشتم که به تلويزيون بروم اما اصرار زيادي شد که به «دورهمي» بروم.

رياحي اضافه کرد: با اين حال اصرار بسياري شد که به اين برنامه بروم و عليرغم اينکه شرايط خوبي نداشتم تنها دليلي که باعث شد حضور در برنامه را بپذيرم اين بود که ويژه برنامه به مناسبت ميلاد حضرت زهرا (س) ضبط مي‌شد پس به دليل اين نام و به خاطر زنان سرزمينم به «دورهمي» رفتم.

اين بازيگر سينماي ايران عنوان کرد: «دورهمي» بسيار پربيننده است و قرار شد من در اين برنامه روز ميلاد بانو حضرت فاطمه (س) را تبريک بگويم بنابراين برنامه بسيار حساس بود و نه من، بلکه هيچ کس ديگر هم باور نمي‌کند که جلوي پخش برنامه به دليل مساله پوشش، نويز صدا و … گرفته شود. هيچ يک از مردم ما اين بهانه‌ها را باور نمي‌کنند و فکر مي‌کنم کسي که مي‌تواند دليل اصلي اين اتفاق را بيان کند خود مهران مديري به عنوان مجري برنامه است.

بازيگر سريال «يوسف پيامبر» در پاسخ به اينکه آيا انتقاد خاصي را در برنامه مطرح کرده بود؟ اظهار کرد: يکي از انتقادهاي من به خود آقاي مديري بود. او از من سوال کرد که جو سينما را براي بازگشت به اين حوزه چطور مي‌بينم و من در جواب به ايشان بيان کردم که شما يکي از آدم حسابي‌هاي اين حوزه هستيد، تريبوني به اين مهمي‌در دست شماست و مسئوليت سنگيني داريد و هر صحبت شما به ميليون‌ها نفر نه براي زمان حال که حتي براي آيندگان پيام مي‌دهد اما از آن به درستي استفاده نمي‌شود. 


مطالب پیشنهادی