توسعه بازار محصولات آپشنال ایران خودرو
۱۲ام بهمن ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

به گزارش« اخبار خودرو » ، کیوان وزیری در حاشیه گردهمایی تندرسواران گفت: آپکو با استفاده از سیستم مهندسی و تخصصی تلاش می کند با ارایه قطعات آپشن با کیفیت مطلوب رضایت مشتریان ایران خودرو را افزایش دهد.

وی با اشاره به نصب قطعات نامرغوب توسط دلالان و سودجویان بر خودروها و تاکید بر استفاده از اقلام ایمن و استاندارد آپکو گفت: سالانه در آمد بسیاری نصیب دلالان می شود که به زودی با برنامه ریزی های انجام شده توسط آپکو و استفاده از تیم مهندسی خبره در کنار شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو و معاونت بازاریابی و فروش این شرکت مانع از خروج این سرمایه از گروه صنعتی ایران خودرو خواهیم شد.

وزیری درباره صادرات قطعات آپشن به بازارهای هدف ایران خودرو گفت: امسال با صادرات قطعات الکترونیکی و مکانیکی آپشن به اسکندریه عراق برای تجهیز سه هزار خودرو و همکاری با پلیس ارمنستان در خصوص نصب سامانه الکترونیکی هوشمند و سیستم دو گانه سوز در خودروهای سمند و دنا موفق به ارتقای جایگاه گروه صنعتی ایران خودرو در کشورهای صادراتی شدیم.

وی افزود: هدف بعدی سایت آذربایجان است که با رایزنی های صورت گرفته خودروها در این کشوربا قطعات آپشن تحویل مشتری خواهند شد که این امر می تواند به ارتقای جایگاه رقابتی گروه صنعتی ایران خودرو کمک کند.

مدیرعامل آپکو از هدف تولید ۲۰ تا ۳۰ درصدی محصولات ایران خودرو به صورت آپشن در دو روش آنلاین در خط تولید و آفلاین به صورت خرید از نمایندگی های آپکو خبر داد و گفت: یکی از اهداف بلندمدت آپکو افزایش تعداد نمایندگی های این شرکت به تعداد نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش است که با هم افزایی میان این بخش ها در مسیر توسعه بازار ایران خودرو و افزایش رضایت مشتریان حرکت خواهیم کرد.

گفتنی است، در چهارمین گردهمایی گروه محصولات ایران خودرو، دارندگان محصول تندر ۹۰ در محل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) گرد هم آمدند. هدف از برگزاری این گردهمایی ها تشویق مشتریان برای استفاده از اقلام آپشن ایمن و استاندارد است.مطالب پیشنهادی