وضعيت پارکينگ سينماي رسانه‌ها همچنان در ابهام
۲۲ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

مسئولان جشنواره ملي فيلم فجر در تلاش براي تامين فضاي مناسب به عنوان پارکينگ سينماي رسانه‌ها هستند و خبر ديگر اينکه نشست‌هاي پرسش و پاسخ بعد از نمايش فيلم‌ها برگزار مي‌شود.

به گزارش مهر، براساس آخرين اخبار از سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر برخلاف قولي که شهرداري تهران براي آماده کردن پارکينگ در کنار پرديس سينمايي ملت(سينماي رسانه‌ها) داده بود اين پارکينگ آماده بهره برداري در اين دوره از جشنواره نيست. در واقع ۲ طبقه از اين پارکينگ آماده است اما شرايط ايمني آن چندان مناسب نيست.

براساس پيگيري‌ها مشخص شد که براي پرديس ملت ۲ پارکينگ ديگر در نظر گرفته شده که اولويت ارايه اين پارکينگ‌ها با ثبت نام کنندگان درخواست پارکينگ است. همچنين مسئولان برگزاري جشنواره فيلم فجر تاکيد کردند پارکينگ ثبت نام کنندگان حتما تامين مي‌شود.خبر ديگر اينکه نشست‌هاي پرسش و پاسخ فيلم‌هاي سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر نيز با مديريت محمود گبرلو بعد از پايان هر فيلم در سينماي رسانه‌ها برگزار مي‌شود.

اما در ادامه ،دبير سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر اعلام کرد بسته فيلم کوتاه حاضر در اين دوره از جشنواره اکران مردمي‌ندارد و تنها در سينماي رسانه‌ها به نمايش در مي‌آيد.

ابراهيم داروغه زاده دبير سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر با اشاره به چگونگي نمايش فيلم‌هاي کوتاه در اين دوره از جشنواره گفت: در اين دوره از جشنواره ملي فيلم فجر، ۴ فيلم کوتاه حضور دارند که اين آثار با نام بسته فيلم‌هاي کوتاه در روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ساعت ۲۰ در پرديس ملت براي اهالي رسانه و منتقدان به نمايش در مي‌آيد.

دبير سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر در پاسخ به اينکه آيا اين بسته در جدول اکران مردمي‌نيز قرار مي‌گيرد، توضيح داد: از ابتدا هم قرار بود اين آثار تنها در سينماي رسانه نمايش داده شود و اين درخواست دوستان فيلم کوتاه بود که يک نمايش در سينما رسانه‌ها و يک سيمرغ داشته باشند.


مطالب پیشنهادی