قدرداني يک وزير از مانکن پلاستيکي سوژه مديري شد!
۱۰ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

مهران مديري ، پس از بحث بر سر چگونگي فرهنگ‌سازي در جامعه، به گفتگو با خواننده جوان هوروش بند پرداخت.

مديري در ابتداي برنامه با بيان تعريف فرهنگ سازي، گفت: فرهنگ سازي کاري سخت و هزينه‌ بر است. اما گاهي سخت هم ديده نمي‌شود به طور مثال يکي از وزراي محترم به يک مانکن پلاستيکي که پوشش مناسبي داشت، جايزه داد؛ يا بعد از اين همه حرف و حديث براي حضور بانوان در ورزشگاه، يک ذهن خلاق به سر مربي مرد تايلندي روسري پوشاند!

وي ادامه داد: فرهنگ‌سازي در درجه اول برنامه ريزي مي‌خواهد. در کشور ما تئوري فرهنگ‌سازي در سطح بالايي وجود دارد و روي کاغذ همه ما آخر فرهنگ سازي هستيم.

مديري عنوان کرد: هنوز مشخص نشده که گراني، جريمه مالي محسوب مي‌شود يا نه؟! الان جريمه عبور از چراغ زرد ۲۰۰ هزار تومان شده است و در همين چند وقت دقت کردم که گربه‌ها هم چراغ زرد را مي‌بينند، مي‌ايستند.

وي افزود: گاهي هم جريمه فرهنگ‌سازي نمي‌آورد؛ بنزين از ۳۰۰ تومان به ۱۵۰۰ هزار تومان رسيد اما هنوز ترافيک جاي خود را دارد و هر روز هم بيشتر مي‌شود.

در ادامه برنامه، مهدي دارابي مهمان مديري شد و با اشاره به اينکه متولد سال ۱۳۷۲ است، درخصوص آغاز فعاليت هنري خود گفت: به دليل اينکه از بچگي موسيقي سنتي گوش مي‌دادم، با اين نوع موسيقي آميخته شدم. کلاس خاصي نرفتم و هرچه جلوتر آمدم، پاپ خواندم. در حال حاضر هم يک سال است کارم را به شکل حرفه‌اي شروع کردم.

دارابي با اشاره به اينکه نتوانست در کنار زلزله‌زده‌هاي کرمانشاه باشد، اظهار کرد: به دليل جراحي کمر نمي‌توانستم نزد زلزله زدگان کرمانشاه بروم، اما هزينه دو کنسرت تهران را براي آنها فرستاديم.

سپس دارابي يک قطعه‌ سنتي به صورت زنده اجرا کرد و درخصوص حواشي کارش و زمين خوردنش در عرصه موسيقي گفت: من بعيد مي‌دانم که حرفي از زمين خوردنم زده باشم و نشنيدم.

وي افزود: رقابت در فضاي موسيقي سخت شده و گوش مردم از موسيقي خوب همکاران پر شده است. مافيا هم در هر صنف و کار وجود دارد. به هر حال براي موفقيت بايد بجنگيم و خسته نشويم.

وي در پايان گفتگوي خود با مهران مديري، عنوان کرد: در زندگي سختي‌هايم خيلي بيشتر از لذت زندگي‌ام بوده و پس انتخاب موسيقي بيشتر هم شده است؛ چراکه دوست ندارم درجا بزنم و يکجا بمانم و هميشه نگران هستم.


مطالب پیشنهادی