انفجار شدید منزل در شهر ری
۸ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

فرمانده آتش نشانی ایستگاه ۱۴ آتش نشانی تهران از انفجار شدید شبانه در یک منزل مسکونی در شهر ری و سوختگی شدید زنی ۲۵ ساله خبر داد.

توكل رمضانی فرمانده آتش نشانی ایستگاه ۱۴ آتش نشانی تهران گفت:با اعلام انفجار شدید در یک منزل مسکونی در شهر ری به سامانه ۱۲۵،بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۱۴، ۹ و گروه امداد ونجات ۱۷ به همراه خودروی نردبان هیدرولیكی و خودروی حامل تشك نجات به شهرری، خیابان ابن بابویه، كوچه شوری اعزام شدند.

رمضانی گفت: درطبقه چهارم یک ساختمان چهار طبقه چهار واحدی به یکباره انفجار شدیدی در واحد مسکونی ۴۰ مترمربعی رخ داد که در پی آن شیشه های پنجره ها و درب ورودی واحدهای مسکونی طبقات دوم تا چهارم این ساختمان و نیز تعدادی از منازل اطراف شکست و همچنین سقف ساختمان محل انفجار، دچار ترک خوردگی شد.

وی تصریح کرد: دراین حادثه، زنی ۲۵ ساله از ساکنان طبقه چهارم بر اثر انفجار شدید ناشی از انتشارگازشهری، از ناحیه دست، پا و صورت دچار سوختگی شد که با کمک همسایگان از محل حادثه خارج و به طبقات پایین ساختمان منتقل شد.

 

رمضانی گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز، به ایمن سازی کامل محل پرداختند و هم چنین مصدوم را برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.


مطالب پیشنهادی