ميترا حجار به «مِشمِشه» شاهد احمدلو پيوست
۷ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه توليد فيلم «مِشمِشه» با ميترا حجار براي حضور در اين فيلم به توافق نهايي رسيدند.

پس از قطعي شدن حضور حميد گودرزي در فيلم «مِشمِشه» به نويسندگي و کارگرداني شاهد احمدلو و تهيه‌کنندگي علي ياور، ميترا حجار نيز به تازگي به اين پروژه پيوسته تا يکي از نقش‌هاي اصلي اين فيلم را ايفا کند.

حجار اين روزها مشغول بازي در سريال «از يادها رفته» بهرام بهراميان است و به زودي بازي‌اش در اين پروژه به پايان مي‌رسد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام گرفته فيلمبرداري فيلم جديد احمدلو از اول بهمن‌ماه در تهران آغاز مي‌شود. گروه در حال حاضر مشغول انتخاب ديگر بازيگران و عوامل پشت دوربين هستند.

«مِشمِشه» مرضي است مسري که بيشتر در اسب و استر و خر ديده شده و به انسان نيز قابل سرايت است. در واقع همين امر دستمايه سوژه اصلي اين فيلم شده است. فيلم يک طنز موقعيت است و داستان يک گروه فيلمبرداري را روايت مي‌کند که در حال ساخت فيلمي‌هستند. آنان براي چند سکانس از فيلم احتياج به يک خر دارند و همين امر کل گروه را با ماجراهاي مختلفي مواجه مي‌کند… .

«مِشمِشه» چهارمين فيلم بلند احمدلو در مقام کارگردان محسوب مي‌شود. وي همچنين ساخت فيلم‌هاي سينمايي «موش»، «اگه مي‌توني منو بگير» و «چند مي‌گيري گريه كني» را در کارنامه خود دارد. اين کارگردان پيش تر قرار بود فيلم سينمايي «کتک خور» را مقابل دوربين ببرد. فيلمي‌که ساخت آن به پس از پايان توليد «مِشمِشه» موکول شده است.


مطالب پیشنهادی