جک J4 امروز رونمایی می‌شود
۵ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

به گزارش « اخبار خودرو » ،چند ماه پیش نمونه‌های این خودرو وارد ارگ جدید اقتصادی شد و حال شاهد هستیم که امروز به‌صورت رسمی جک J4 کرمان‌موتور در زادگاه این شرکت رونمایی می‌شود.

جک J4

جک J4

این خودرو در بازار چین به A30 معروف است و در بازار ایران با نام J4 عرضه می‌شود. J4 به‌عنوان یک سدان اقتصادی در میان محصولات JAC شناخته می‌شود و به پیشرانه ۱٫۵ لیتری مجهز است.

این موتور می‌تواند ۱۱۰ اسب‌بخار، قدرت را با گشتاور ۱۴۶ نیوتون‌متر تولید کند. همچنین گیربکس ۵‌دنده‌دستی یا اتوماتیک CVT قدرت موتور را به چرخ‌های جلو می‌رساند.

لازم به ذکر است قیمت این خودرو در نسخه‌های دنده‌ای و اتوماتیک تا حد زیادی مشابه بی‌وای‌دی F3، برلیانس H330 و فاوبسترن B30 است. از این رو پیش‌بینی می‌شود کرمان‌موتور این خودرو را با قیمتی کمتر از ۵۵ میلیون‌تومان به بازار کشور عرضه کند.

در مدل‌های فول‌آپشن جک J4 امکاناتی نظیر سانروف، استارت دکمه‌ای، سیستم تهویه اتوماتیک، سنسور نور، تودوزی چرم مصنوعی، مانیتور، سنسور پارک و دوربین عقب، دی‌لایت، سنسور باد لاستیک، ۶ کیسه هوا و… نیز موجود است. احتمال دارد کرمان موتور J4 را در نسخه‌های دارای دو ایربگ به خط تولید خود بیاورد.مطالب پیشنهادی