آلفا رومئو 4C بهبود می یابد
۱ام دی ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه بین الملل: خودروی اسپرت آلفا رومئو ۴C زمانی که در سال ۲۰۱۴ عرضه شد هیجان عمومی را در پی داشت.

به گزارش پروفسور استون، این خودرو همان چیزی بود که آلفا رومئو وعده داده بود. این خودرو سبک، سریع، جذاب و دیوانه کننده در پیست است. اما برخلاف دیگر ابرخودروها نمی توان این خودرو را برای استفاده هر روزه به کار برد.

در حالی که قرار است سرعت این خودرو بی تغییر باقی بماند مشکلات آن رفع خواهد شد. Roberto Fedeli، مدیر مهندسی آلفا رومئو و مازراتی تایید کرده است که ۴C بهبود یافته در سال ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد. آلفا رومئو می خواهد ۴C ابرخودروی این برند باقی بماند و بهتر شود.

نوع سواری این خودرو که آن را برای استفاده در جاده تقریبا نامناسب کرده از بین خواهد رفت. ممکن است این خودرو به سیستم تعلیق الکترونیکی هوشمند مجهز شود که با فشار یک دکمه پتانسیل آن فعال می شود. گیربکس دستی این خودرو کمک برقی خواهد داشت و برخی مشکلات اندک آن که طی سال ها مشخص شده اند نیز حل خواهند شد. ممکن است این خودرو به موتور ۱٫۸ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر جدید مجهز شود که قدرت ۳۰۰ اسب بخار تولید می کند اما بی شک گیربکس دستی برای آن ارائه نمی شود. این امر به دلیل عدم وجود تقاضا برای این گزینه است.

در حالی که آلفا رومئو به فرمول یک باز می گردد تصمیم دارد ۴C پرچم دار قدرت مهندسی اش در خودروهای جاده ای باشد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، می توان انتظار داشت آلفا رومئو ۴C جدید از اوایل سال ۲۰۱۹ تحویل مشتریان شود.


مطالب پیشنهادی