انتشار تصویر تیزر تویوتا آوالون 2019 قبل از نمایشگاه دیترویت - پروفسور استون
۲۰ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


انتشار تصویر تیزر تویوتا آوالون ۲۰۱۹ قبل از نمایشگاه دیترویت

گروه بین الملل : شمارش معکوس برای شروع به کار نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی آغاز شده و تویوتا نخستین تصویر تیزر از آوالون ۲۰۱۹ را منتشر کرده است.

به گزارش پروفسور استون ، این خودرو که ۱۵ ژانویه در این نمایشگاه معرفی جهانی خواهد شد، طبق ادعای تویوتا ترکیبی از ظاهر زیبا و پرفورمنس قوی خواهد بود. کمپانی اطلاعات زیادی در مورد خودرو منتشر نکرده ولی تصویر تیزر این خودرو می گوید که احتمالا مدل جدید طراحی ماجراجویانه تری در مقایسه با نسل قبلی خود که در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۲ رونمایی شده بود خواهد داشت.

همان طور که می توانید ببینید، آوالون از یک طراحی قسمت جلوی جدید بهره می برد که مجهز به چراغ های جلوی LED و یک جلوپنجره بزرگ می باشد. این خودرو همچنین دریچه های هوای عمودی و یک کاپوت عضلانی دارد.

اطلاعات بیشتری در حال حاضر از این مدل در دست نیست ولی آوالون به احتمال زیاد همانند کمری ۲۰۱۸ روی پلت فرم TNGA ساخته خواهد شد. آپشن های موتور همانند کمری خواهد بود و شامل یک موتور ۳٫۵ لیتری شش سیلندر خورجینی با ۳۰۱ اسب بخار نیرو و ۳۶۱ نیوتن متر گشتاور می شود. یک نسخه هیبریدی از این مدل نیز به احتمال بسیار زیاد معرفی می شود و ممکن است از یک موتور ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر و یک موتور الکتریکی استفاده کند که روی هم رفته ۲۰۸ اسب بخار نیرو تولید می کنند.

همچنین انتظار داریم مجموعه ای از سیستم های ایمنی تویوتا روی نسل جدید آوالون ارائه شود. از جمله مهم ترین آن ها می توان به نوربالای اتومات، سیستم هشدار خروج از خط و یک سیستم هشدار پیش گیری از تصادف با قابلیت تشخیص عابر پیاده اشاره کرد.

 

 


مطالب پیشنهادی