میتسوبیشی اوتلندر PHEV دومین خودروی هیبریدی موفق دنیا است - پروفسور استون
۱۹ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


میتسوبیشی اوتلندر PHEV دومین خودروی هیبریدی موفق دنیا است

گروه بین الملل: میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی شارژی مدتی است که در بازارهای جهانی عرضه می شود و با فروش بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه در سراسر دنیا به موفقیت رسیده است.

به گزارش پروفسور استون، قرار است میتسوبیشی اوتلندر PHEV که به عنوان دومین خودروی پرفروش هیبریدی شارژی دنیا شناخته می شود سال ۲۰۱۸ وارد بازار ایالات متحده شود. این خودرو پس از عرضه با دیگر خودروهای شاسی بلند هیبریدی شارژی همچون کرایسلر پسیفیکا هیبریدی رقابت خواهد کرد. این مینی ون با دینامیک سواری و عملکرد ممتاز به موفقیت رسیده اما با قیمت بالای ۴۰ هزار دلار قبل از تخفیفات تشویقی، کمی گران به نظر می رسد.

به گفته برنامه ریزان محصول در ایالات متحده و کانادا، میتسوبیشی کراس اوور خود را با در نظر گرفتن قیمت کرایسلر قیمت گذاری می کند. این خودروساز تصمیم دارد خودروی خود را با قیمتی در حدود ۳۵۵۳۵ دلار یا تقریبا ۵ هزار دلار کم تر از پسیفیکا هیبریدی بفروشد. این خودرو هم چنین ارزان تر از دیگر شاسی بلندهای هیبریدی همچون بی ام و X5 eDrive40 و لوو XC90 T8 خواهد بود که هر دو قیمتی بالای ۶۰ هزار دلار دارند. جالب است که بدانیم مینی کانتریمن S E Hybrid که کوچک تر از این محصول میتسوبیشی است قیمت ۳۷۶۵۰ دلار دارد. هم چنین مدل های غیر هیبریدی همچون تویوتا RAV4 و هایلندر هیبریدی نیز به ترتیب قیمت ۳۰۵۳۰ و ۳۷۶۶۵ دلار دارند.

اوتلندر PHEV دارای ساختاری چهار چرخ فعال است و از موتور ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر برای محور جلو و دو موتور برقی کمکی بهره می برد. این خودرو طیف حرکتی تمام برقی ۵۰ کیلومتر دارد.

 

 

 

 


مطالب پیشنهادی