مراحل نهایی آماده سازی شاسی بلند جگوار I-Pace برای معرفی در سال 2018 - پروفسور استون
۱۸ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


مراحل نهایی آماده سازی شاسی بلند جگوار I-Pace برای معرفی در سال ۲۰۱۸

گروه بین الملل : خودروی شاسی بلند جدید تمام الکتریکی جگوار در حال ورود به تست های نهایی قبل از معرفی جهانی خود در اوایل سال ۲۰۱۸ می باشد.

به گزارش پروفسور استون ، شرکت جگوار ۲۰۰ دستگاه از نمونه های اولیه این خودرو با موفقیت آزمایش کرده و در این پروسه، I-Pace بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار کیلومتر مسافت و ۱۱ هزار ساعت تست قطعات را طی کرده، کمپانی اکنون می گوید فقط چند ماه دیگر تا ورود این خودرو به نمایندگی ها باقی مانده است.

آیا هوبان، مدیر بخش خودرو جگوار در این باره می گوید: “پس از ۲٫۴ میلیون کیلومتر تست رانندگی، I-Pace اکنون برای ورود به خط تولید آماده است و ثابت کرده که می تواند با یک بار شارژ مسافت هایی طولانی را طی کند. نخستین خودرو باتری الکتریکی جگوار همچنین برای شارژ به زمان اندکی نیاز دارد؛ هدف ما این است که شارژ صفر تا هشتاد درصد را در زمانی بسیار اندک انجام دهیم.”

هزاران مشتری علاقه مند از قبل برای خرید این خودرو ثبت نام کرده اند و جگوار از چند مشتری خوش شانس برای حضور آن ها در تست های نهایی I-Pace در کنار مهندسان کمپانی دعوت به عمل آورده است.

به عنوان مثال، ان وویر اهل پاسادنا دوست داشته بداند آیا I-Pace رنج حرکتی کافی برای انجام سفر جاده ای مورد علاقه او در ساحل غربی کالیفرنیا را دارد یا نه و جگوار وی را در یک I-Pace در سفری ۳۲۰ کیلومتری بین بلوار سانست در لس آنجلس و خلیج مورو در سن لوییس برد که خودرو توانست با یک بار شارژ این مسافت را طی کند.

جگوار مشخصات فنی کامل و قیمت شاسی بلند تمام الکتریکی I-Pace را در ماه مارس ۲۰۱۸ اعلام خواهد کرد.

 

 


مطالب پیشنهادی