فولکس واگن به فکر ارائه دومین شاسی بلند تمام الکتریکی خود می باشد - پروفسور استون
۱۷ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


فولکس واگن به فکر ارائه دومین شاسی بلند تمام الکتریکی خود می باشد

گروه بین الملل : شرکت فولکس واگن تایید کرده که قصد دارد یک شاسی بلند تمام الکتریکی دوم در کنار مدل I.D. Crozz رونمایی کند.

به گزارش پروفسور استون ، اتو اکسپرس در مصاحبه ای با کلاوس بیشهوف، رئیس بخش طراحی کمپانی متوجه شده که شاسی بلند دوم ظاهری معمولی تر در مقایسه با I.D. Crozz خواهد داشت و اندکی پس از آن و در سال ۲۰۲۰، قرار است رونمایی شود.

در حالی که نسخه تولیدی I.D. Crozz شباهت زیادی به کانسپت خود خواهد داشت، شاسی بلند دوم قرار است از طراحی های تی راک و تیگوان الهام بگیرد و سقف بلندتری خواهد داشت، از همین رو فضای کابین آن در مقایسه با I.D. Crozz بیشتر خواهد بود.

نیروی این مدل از یک ترکیب دو موتوره تامین می شود که یک موتور بزرگ تر روی اکسل عقب و یک موتور کوچک تر در بخش جلویی آن نصب خواهند شد. روی هم رفته این سیستم ۳۰۰ اسب بخار نیرو تولید خواهد کرد و رنج حرکتی آن با یک بار شارژ حدودا ۴۸۰ کیلومتر خواهد بود.

قبل از ورود این دو شاسی بلند به بازار، فولکس واگن قصد دارد هاچ بک I.D. را وارد بازار کند. این خودرو که همزمان با رونمایی از نسل هشتم گلف معرفی خواهد شد، احتمالا همان موتور ۱۶۸ اسب بخاری کانسپت را حفظ خواهد کرد، رنج حرکتی این مدل بسته به مشخصات فنی آن بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ کیلومتر ذکر شده است.

 

 

 


مطالب پیشنهادی