911 پلاگین هیبریدی احتمالا سال 2023 وارد بازار خواهد شد - پروفسور استون
۱۳ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


۹۱۱ پلاگین هیبریدی احتمالا سال ۲۰۲۳ وارد بازار خواهد شد

گروه بین الملل : طبق ادعای اولیور بلوم، مدیرعامل پورشه، یک نسخه پلاگین هیبریدی احتمالا قرار است چند سال پس از معرفی نسل جدید ۹۱۱، به مجموعه مدل های این خودرو اضافه شود.

به گزارش پروفسور استون ، انتظار می رود فروش نسل جدید ۹۱۱ از سال ۲۰۱۹ شروع شود، بدین معنی که ما احتمالا نخستین نسخه پلاگین هیبریدی این مدل اسپرت پورشه را حوالی سال ۲۰۲۳ و همزمان با به روز رسانی نسل جدید آن خواهیم دید.

بلوم در مصاحبه ای به اتو نیوز گفته: “ما مدل پلاگین هیبریدی ۹۱۱ را با نسل بعدی باتری ها و برنامه بعدی تحولی که برای کمپانی در نظر گرفته ایم رونمایی خواهیم کرد. این که ۹۱۱ یک نسخه پلاگین هیبرید داشته باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.”

این مدل هنوز چراغ سبز مدیران ارشد گروه فولکس واگن را نگرفته، ولی مدیرعامل پورشه اعتقاد دارد این اتفاق خواهد افتاد. این خبر جدید می تواند به شایعات در مورد ۹۱۱ پلاگین هیبریدی پایان دهد، زیرا پورشه قبلا گفته بود به دلیل وزن زیاد باتری ها این پروژه را به حالت تعلیق درآورده است.

بلوم همچنین گفته که پورشه پلت فرم ۹۱۱ بعدی را طوری طراحی کرده تا بتواند یک پیشرانه پلاگین هیبریدی روی آن نصب کرد. انتظار برای معرفی آن تا چند سال پس از رونمایی نیل بعدی به پورشه اجازه می دهد تا نیرو و رنج حرکتی بیشتری از این خودرو به دست آورد، بلوم در این باره گفته کمپانی یک رنج حرکتی تمام الکتریکی حدودا ۷۰ کیلومتری را برای آن در نظر گرفته است.

 

 

 


مطالب پیشنهادی