بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از غرفه شرکت ایران خودرو دیزل - پروفسور استون
۱۰ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از غرفه شرکت ایران خودرو دیزل

به گزارش پروفسور استون ، سردار مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ عصر امروز از غرفه شرکت ایران خودرو دیزل در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران بازدید به عمل آورد.

سردار مهماندار در این بازدید که علیرضا ساجی مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل وی را همراهی می‌کرد از کلیه محصولات بازدید به عمل آورده و در هنگام بازدید از اتوبوس بین‌شهری ساخت شرکت ایران خودرو دیزل بر لزوم حمایت از تولید داخلی در عین اهمیت رعایت و حفظ استانداردهای ایمنی و کیفیت لازم در این محصولات تاکید کردند.

شرکت ایران خودرو دیزل با آغاز مجدد همکاری با شرکای تجاری خارجی ، علاوه بر اتوبوس جدید بین‌شهری، محصولات جدید حاصل از همکاری با شرکای تجاری خود را نیز در دومین دوره نمایشگاه خودرو تهران در معرض دید عموم قرار داده است.

از جمله این محصولات جدید می‌توان به محصولات شرکت مرسدس بنز شامل  کامیون‌های کشنده آکتروس ۱۸۴۴ و آکتروس ۳۳۴۴S، کامیون باری آکتروس ۲۵۳۶L، کامیون کمپرسی آکتروس ۳۳۴۱K و کامیونت‌های مدلHD65  و HD78 شرکت هیوندای و همچنین کامیون کشنده شاکمن با گیربکس اتوماتیک اشاره کرد.

ون وانا در کنار پیکاپ تانلند و کامیون کشنده آیومان فوتون نیز که از محصولات در حال تولید این شرکت به حساب می‌آیند، از جمله محصولات به نمایش درآمده در غرفه شرکت ایران خودرو دیزل در دومین دوره نمایشگاه خودرو تهران هستند.

دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران بزرگ از روز دوشنبه ششم آذرماه آغاز و فردا جمعه دهم آذر ماه ۱۳۹۶ به کار خود پایان خواهد داد.


مطالب پیشنهادی