مزدا کراس اووری متفاوت را برای آمریکا می سازد - پروفسور استون
۹ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو


مزدا کراس اووری متفاوت را برای آمریکا می سازد

گروه بین الملل: مزدا در سال ۲۰۲۱ یک مدل کراس اوور دیگر را نیز معرفی خواهد کرد که اختصاصا برای بازار ایالات متحده در نظر گرفته شده است.

به گزارش پروفسور استون، مدیرعامل این خودروساز، Masamichi Kogai طی مصاحبه ای اظهار داشت این کراس اوور جدید که نام آن مشخص نیست به مزدا کمک خواهد کرد تا رشد فروش در ایالات متحده را آغاز کند. Kogai قبلا از امیدواری خود به رشد فروش مزدا در ایالات متحده به بیش از ۴۰۰ هزار دستگاه تا سال ۲۰۱۵ خبر داده بود اما در عوض، این خودروساز دو سال متوالی کاهش فروش را در این منطقه تجربه کرد. این کراس اوور که در ایالات متحده ساخته خواهد شد بدون تاثیر بر کراس اوورهای CX-3، CX-5 و CX-9 در خط تولید این خودروساز قرار خواهد گرفت.

Kogai اظهار داشت: “ما امیدهای زیادی به این کراس اوور جدید داریم. این خودرو تلاش ما برای رشد تجارت خود در ایالات متحده خواهد بود.”

وی افزود: “در واقع ما شاسی بلندی کاملا جدید و متفاوت را معرفی خواهیم کرد. تحقیقات و توسعه در مورد این خودرو هماهنگ با فعالیت های آمریکای شمالی ما در حال حاضر انجام می شود.”

مزدا امیدوار است این کراس اوور جدید آمریکایی ها را به خود جذب کند چرا که اختصاصا برای مشتریان ایالات متحده ساخته می شود. این خودروساز پس از توقف تولید CX-7  در سال ۲۰۱۲، در خط تولید خود جایی خالی بین CX-9  و CX-5  دارد  اما با توجه به گفته های Kogai به نظر می رسد مزدا به خودرویی به جز یک کراس اوور CX فکر می کند.

 

 

 

 

 


مطالب پیشنهادی