قابلیت سفارشی سازی در کلاس E کابریولت مرسدس - پروفسور استون
۳ام آذر ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه بین الملل: سوار شدن در یک خودروی اسپرت دو سرنشین با سقف باز می تواند تجربه ای جذاب باشد اما کمبود فضا نیز می تواند یک مشکل محسوب شود.

به گزارش پروفسور استون، مرسدس برای خریدارانی که در پی یک مدل کروک با فضای کافی برای سرنشینان بیش تر هستند چند گزینه دارد که شامل کلاس E کابریولت جدید نیز می شود. سفارشی ساز این خودروی بدون سقف چهار سرنشین اکنون موجود است و می توان با تجهیز این خودرو به آپشن های دلخواه آن را با قیمت ۹۶۳۹۵ دلار خریداری کرد.

مرسدس کلاس E کابریولت ۲۰۱۸ را در دو نسخه دیفرانسیل عقب E400 کابریولت با قیمت ۶۴۳۲۹۵ دلار و چهار چرخ فعال E400 4Matic کابریولت با قیمت ۶۷۷۹۵ دلار عرضه می کند. هر دوی این مدل ها از موتور ۳٫۰ لیتری بای توربو V6 با قدرت ۳۲۹ اسب بخار و گشتاور ۳۵۴ فوت پوند و گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته بهره می برند. مدل ۴Matic این خودرو دارای شتاب صفر تا صد ۵٫۳ ثانیه و مدل دیفرانسیل عقب آن دارای شتاب ۵٫۵ ثانیه است.

خریداران در زمان سفارشی سازی کلاس E کابریولت جدید خود مجموعه ای از گزینه ها را خواهند داشت. بدنه این خودرو در ۱۱ گزینه رنگ ارائه می شود که شامل سفید الماسی متالیک Designo به قیمت ۱۵۱۵ دلار نیز هست. هم چنین خریداران می توانند چهار گزینه رنگ مشکی، آبی، قهوه ای تیره و قرمز را برای سقف این خودرو انتخاب کنند. و در آخر، چهار طراحی رینگ متفاوت برای این خودرو موجود است.

 

 

 


مطالب پیشنهادی