طنين آواز ناظري به نفع زلزله زدگان
۳۰ام آبان ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه موسيقي_کنسرت شهرام ناظري و گروه کامکارها در تالار وزارت کشور با حضور جمعيت زياد مشتاقان برگزار شد.

در ابتداي اين کنسرت که با يک ساعت تاخير در ساعت ۲۱:۳۰ دقيقه شروع شد مارال دوستي به عنوان مجري روي صحنه‌امد و به دکلمه گويي و تقدير از مخاطبان براي حضور در اين کنسرت و امر خدا پسندانه کمک به زلزله زدگان پرداخت.

دوستي از حضار خواست کساني که کرد هستند بايستند. با ايستادن جمعيت تقريبا بخش اعظم حضار را هموطنان کرد تشکيل مي‌دادند. در ميانه سخنان مجري لوريس چکناواريان وارد سالن شد و مورد تشويق حضار قرار گرفت. بعد از تشويق‌ها مجري برنامه اجراي خود را به پايان رساند.

بعد از دقايقي گروه کامکارها متشکل از هوشنگ، اردشير، ارسلان، بيژن، پشنگ، ارژنگ، قشنگ و اردوان کامکار، امير ناصر رنجبر و سياوش ناظري به روي صحنه‌امدند و در پايان با حضور شهرام ناظري در صحنه، تشويق حضار که با ورود هر کدام از نفرات به صحنه انجام مي‌شد بيشتر شد. 

شهرام ناظري پس از اجراي قطعات “لاله بهار” و “سفر” گفت: اين روزها زلزله کرمانشاه غم بزرگي براي همه ما به همراه دارد و امروز جمع شده‌ايم تا در کنار همه مردم که به زلزله زدگان سلحشور، ستمديده و اصيل کرد کمک کردند سهمي‌داشته باشيم، از اين که براي اين امر خير پيشقدم شده‌ايد تشکر مي‌کنم و دست همه شما را مي‌بوسم.

وي ادامه داد: ما نيز اجراي اين کنسرت که کمترين کار براي مردم کرمانشاه است با گروه کامکارها که اعضاي آن کرد، نجيب، کاربلد، شناخته شده و همشهري هستند براي برنامه به توافق رسيديم و اين کنسرت با ضرب الاجل زيادي به برگزاري رسيد.

ناظري افزود: براي استقبال خوب و گرم شما، حس ميهن دوستي و وطن پرستي و اين که ما را تنها نگذاشتيد از شما تشکر مي‌کنم و اين صفات سرمايه‌هايي است که انسان را دلگرم مي‌کند.

در برنامه شهرام ناظري و گروه کامکارها قطعات فارسي از جمله “لاله بهار”، “سفر” و “اي ايران” و چند قطعه کردي از جمله دو گويش کرمانشاهي و سنندجي را براي مخاطبان اجرا کردند.

علي مرادخاني معاونت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، لوريس چکناواريان و رويا نونهالي از مهمانان کنسرت ديشب شهرام ناظري و گروه کامکارها بودند.

شهرام ناظري در اين برنامه از رويا نونهالي دعوت کرد تا روي صحنه حاضر شود و با مردم صحبت کند. نونهالي بعد از حضور در صحنه گفت: آمدن بر روي صحنه کنسرت شهرام ناظري براي من بسيار غافلگيرانه است و صد البته افتخار مي‌کنم که در کنار اساتيد موسيقي هستم. به هيچ دليل ديگري نمي‌توانم روي اين صحنه باشم جز اين که بخواهم براي تصميمات بزرگي که مي‌گيريم و خواهيم گرفت مشفّق هم باشيم.

برگزاري کنسرت شهرام ناظري و گروه کامکارها که عوايد حاصل از آن به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص يافت بر عهده موسسه فرهنگي هنري ققنوس بود.


مطالب پیشنهادی