لامبورگینی Urus این بار در برف خودنمایی کرد - پروفسور استون
۲۸ام آبان ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه بین الملل: لامبورگینی پس از نمایش عملکرد شاسی بلند Urus در تپه های شنی، اکنون فیلم جدیدی از این خودرو در برف منتشر کرده است.

به گزارش پروفسور استون، این خودرو قرار است در ۴ دسامبر رونمایی شود و گمان می رود در حالی که لامبورگینی آماده رونمایی اولین شاسی بلند خود طی چندین دهه می شود، تیزرهای بیش تری را نیز از آن منتشر کند. هفته گذشته تیزری از این خودرو منتشر شد که حالت رانندگی Sabbia در این خودرو را نشان می داد و این هفته حالت Neve در این خودرو به نمایش گذاشته شده که به معنای برف در زبان ایتالیایی است. چنان چه نام این حالت نشان می دهد، بهترین حالت برای رانندگی در باران است و لامبورگینی می خواهد ثابت کند که این شاسی بلند قابلیت عملکردی عالی در تمام شرایط آب و هوایی را دارد.

انتخاب گر حالت رانندگی Anima لامبورگینی در Urus چند آپشن خواهد داشت که شامل Strada، اسپرت و Corsa معمول نیز می شود. اما علاوه بر این حالت ها چند گزینه مازاد دیگر به نام های Sabbia، Terra و Neve نیز در آن دیده می شوند. البته هر یک از فیلم هایی که لامبورگینی منتشر می کند هیچ جزئیاتی از تغییرات خودرو در حالت های مختلف رانندگی را تایید نمی کنند. بنابراین باید منتظر رونمایی این خودرو و دریافت اطلاعات بیش تر از آن باشیم.

 

 


مطالب پیشنهادی