درز اولین تصاویر از رم HD مدل 2020 - پروفسور استون
۲۶ام آبان ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه بین الملل: رم HD مدل ۲۰۲۰ به تحقق پیوسته و عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از نمونه آزمون این خودرو در حال تست در جاده های میشیگان شده اند.

به گزارش پروفسور استون، گفته می شود نسل بعدی رم ۱۵۰۰ و رم HD اکنون در کنار یک دیگر در دست ساخت هستند اما برنامه ساخت HD یک سال به تعویق افتاده تا به ساخت رم ۱۵۰۰ شتاب بیش تری دهد. بنابراین دیده شدن نمونه های اولیه از رم HD کمی عجیب به نظر می رسد.

هنوز مشخص نیست که رم برای نسل جدید HD چه چیزی را در نظر دارد اما شایعه شده است که موتور ۵٫۷ لیتری HEMI V8 از خط تولید این خودرو حذف شده و تنها موتور ۶٫۴ لیتری HEMI برای این خودرو ارائه خواهد شد. ممکن است موتور ۶٫۷ لیتری Cummins خطی شش سیلندر دیزلی نیز برای افزایش قدرتی قابل توجه به منظور رقابت با فورد و شورلت برای این خودرو ارائه شود.

برای باقی قسمت های این وانت می توان به تصاویر فاش شده از رم ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ رجوع کرد که کابین آن نیز ایده خوبی از آن چه که برای این خودرو ارائه خواهد شد، فراهم می سازد. این تصاویر نشان می دهند که بدنه این وانت ظاهری مدرن تر خواهد داشت در حالی که کابین آن نیز از رویکردی مدرن تر پیروی کرده و دارای یک نمایشگر مرکزی بزرگ به سبک تسلا و داشبورد نیمه دیجیتال خواهد بود.

گمان می رود نسل بعدی رم ۱۵۰۰ زمانی در سال آینده رونمایی شده و HD نیز زمانی در سال ۲۰۱۹ رونمایی شود.

 

 


مطالب پیشنهادی