فیس لیفت تویوتا هایلوکس Revo رونمایی شد - پروفسور استون
۲۵ام آبان ۱۳۹۶ ماشین و خودرو

گروه بین الملل: چنان چه در ماه گذشته گزارش شده بود، تویوتا هایلوکس Revo در تایلند فیس لیفت شده است.

به گزارش پروفسور استون، این فیس لیفت زودتر از موعد معرفی شده است چرا که فروش نسل هشتم هایلوکس Revo که در ماه می ۲۰۱۵ عرضه شده است نتوانسته پاسخ گوی انتظارات باشد.

تغییرات بدنه این خودرو مشابه تویوتا تاکوما است. این تغییرات شامل جلوپنجره کرومی مشکی براق شش ضلعی جدید است که بزرگ تر و شیک تر از مدل قبلی آن است. این خودرو هم چنین به سپر جدید و شیک تری با چراغ های مه شکن کوچک و تزئین کرومی C شکل مجهز می شود. در قسمت پشت این خودرو تغییر ظاهری مشهودی دیده نمی شود.

هایلایت های تجهیزات در این خودرو شامل فرمان چند منظوره با MID، Optitron Meter، کروز کنترل، سویچ هوشمند، دکمه استارت، LEDهای دید در روز، حالت های رانندگی اکو و پاور و دریچه های تهویه هوا عقب است. تجهیزات ایمنی در تویوتا هایلوکس Revo شامل هفت کیسه هوا، کنترل کشش Active A-TRC، کنترل ثبات خودرو، TSC، کمک کنترل استارت در سراشیبی و DAC است.

تویوتا علاوه بر هایلوکس Revo از یک مدل جدید دیگر به نام تویوتا هایلوکس Revo Rocco نیز رونمایی کرده است. این مدل دارای جلوپنجره خاکستری و مشکی براق، سپر عقب خاکستری متالیک، رینگ های ۱۸ اینچی با تایرهای تمام فصل، تودوزی مشکی به همراه شمارشگرهای سفید و چراغ های مه شکن LED است.

گزینه های موتور این خودرو بی تغییر باقی مانده است. فیس لیفت تویوتا هایلوکس Revo با سه گزینه موتور ۲TR-FE 2.7 لیتری Dual VVT-i بنزینی با قدرت ۱۶۶ اسب بخار و گشتاور ۲۴۵ نیوتون متر، ۲GD-FTV 2.4 لیتری VN توربو دیزل با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۴۳/۴۰۰ نیوتون متر و ۱GD-FTV 2.8 لیتری VN توربو دیزل با قدرت ۱۷۰/۱۷۷ اسب بخار و گشتاور ۳۴۳/۴۲۰ نیوتون متر عرضه می شود.

 

 

 


مطالب پیشنهادی