آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
برترين مطالب
Best Posts
انتخاب شما
پجواک موزیک
نیوز حرف
نودیاری
آنتی پسورد
تفاوت پروفسور کروات و شیر ژرمن؛ چیزی که برانکو دارد و شفر ندارد! -  سه شنبه ,۱۳ فروردین , ۱۳۹۸
دسته بندی :


وجه تمایزهای فراوانی مابین برانکو و شفر وجود دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در این که برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر دو سرمربی کاربلد، با دانش و بین المللی هستند شکی وجود ندارد، اما شیوه ی مدیریت بحران ها و شرایط تیم و همچنین نوع برخورد با بازیکنان، آن ها را از یکدیگر متمایز کرده و یکی را بر دیگری رجحان و برتری می بخشد.

شرایط نامساعد استقلال و اختلاف های پیش آمده بین اعضای تیم و حواشی مختلف پس از باخت در دربی به روشنی بیانگر ضعف کادرفنی و مدیریتی استقلال و در راس همه وینفرد شفر در مدیریت و کنترل شرایط تیم می باشد.

مسائلی همچون ارنج کردن تیم توسط پزشک استقلال، تغییر پنالتی زن توسط دروازه بان و کاپیتان این تیم، خوشحالی حسین حسینی نیمکت نشین از باخت استقلال در دربی، توهین های نژادپرستانه ی صورت گرفته، تهدید به ترک تیم از سوی ایسما و پاتوسی، بیانیه ی مدیر برنامه های پاتوسی علیه شفر، درگیری کاپیتان استقلال با بوقچی تیم و… همه و همه نشان از عدم قاطعیت و ضعف مدیریتی پیرمرد آلمانی و ناتوانی در ایجاد اتحاد و ثبات در تیم دارد.

در حالی که با نگاه به شیوه ی برخورد برانکوی کروات در چنین بحران هایی، می توان برتری وی نسبت به شفر را دریافت.

به عنوان مثال در ماجرای اختلاف با مسلمان، برانکو ۹ هفته ی تمام هافبک خلاق و مهره ی تاثیرگذار تیمش را به نیمکت دوخت و در حالی که برخی از هواداران احساسی ناراضی بودند، با جدیت تمام به سایر بازیکنان هشدار داد که هیچ بی انضباطی بخشودنی نخواهد بود و بدین سان شرایط را تا جایی مدیریت نمود که پرسپولیس را به دو قهرمانی در لیگ و نایب قهرمانی در آسیا رساند، آن هم در شرایط بحرانی پرسپولیس.

شاید وجه تمایز شفر و برانکو و استقلال و پرسپولیس و همین قاطعیت برانکو و عدم قاطعیت شفر باشد، چه بسا همین مسئله موجب موفقیت بیشتر پرسپولیس نسبت به استقلال در فصول اخیر شده باشد.

باید دید پیرمرد آلمانی قادر خواهد در چند هفته ی باقی مانده تا پایان لیگ استقلال را در کورس قهرمانی نگه داشته و آبی های پایتخت را به قهرمانی برساند یا خیر.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

مطالب مرتبط

 ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : admin  دیدگاه‌ها برای تفاوت پروفسور کروات و شیر ژرمن؛ چیزی که برانکو دارد و شفر ندارد! بسته هستند

نظرات بسته شده است.